Geopark Przedgórze Sudeckie

 


Zapraszamy w dniach 22-24.06.2018 do udziału w imprezie
I WEEKEND W GEOPARKU PRZEDGÓRZE SUDECKIE

Szanowni Państwo
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych możliwością promocji swojej działalności w środowisku lokalnym do udziału w organizacji regionalnej imprezy turystyczno-kulturalnej na obszarze Geoparku Przedgórze Sudeckie.  

W dniach 22-24.06.2018 planujemy zainaugurować pod wspólnych hasłem "Weekend w Geoparku", w założeniu cykliczną, dużą imprezę mającą na celu zintegrowanie i promocję oferty turystycznej, edukacyjnej i kulturalnej regionu. Nasze zaproszenie kierujemy przede wszystkim do takich osób, instytucji i firm, które mogłyby w tym czasie zaprosić uczestników imprezy do skorzystania z Państwa oferty. Chcemy aby oferta była jak najbardziej różnorodna i skierowana do szerokiego grona odbiorców. Istotnym elementem, gwarantującym duże zainteresowanie i powodzenia imprezy byłoby przedstawienie w tym dniu specjalnej oferty promocyjnej zawierającej system zniżek, dodatkowe atrakcje, gadżety promocyjne itp.
Jako Stowarzyszenie Geopark Przedgórze Sudeckie staramy się o pozyskanie środków na kampanię promocyjną tego wydarzenia, obejmującą reklamę telewizyjną, prasową i Internetową. Planujemy również wydanie mapy obszaru z zaznaczonymi atrakcjami mającymi miejsce w tym czasie.
Od podmiotów biorących udział w imprezie oczekujemy przedstawienia oferty proponowanych działań. Z naszej strony zapewniany zebranie wspólnej oferty turystyczno-kulturalnej, obsługę kampanii informacyjnej i dostarczenie materiałów promocyjnych (m.in. ulotki, nalepki, mapki).

Liczymy na Państwa udział w tym wydarzeniu i przedstawienie propozycji działań w tym czasie.

Wybrane przykłady działań:

  • Warsztaty - tematyka, terminy, opłaty, system zapisów
  • Gastronomia, noclegi - wielkość zniżek, oferta dodatkowa
  • Wydarzenia kulturalne -  charakter wydarzenia (koncerty, spektakle, wystawy, oferta muzealna), miejsce, termin, opłaty
  • Produkty lokalne - zwiedzanie warsztatu, gospodarstwa, degustacja - miejsce, termin, opłaty, system zapisów

Mile widziane są także inne niewymienione powyżej inicjatywy.

Prosimy o zadeklarowanie chęci udziału w imprezie i jak najszybsze wypełnienie oraz odesłanie poniższej tabeli na adres krzysztof.moskwa@geopark.org.pl

Nazwa podmiotu

 

Dane kontaktowe

 

Typ działań

 

Godziny i czas trwania

 

Temat (hasło) imprezy

 

Adres

 

Opis oferty

 

Opłaty

 

System zapisów

 

System zniżek, bonifikat, oferta specjalna

 

Preferowania grupa odbiorców

 

Prosimy również o wskazanie potencjalnych podmiotów, które mogą być też zainteresowane wzięciem udziału w tym wydarzeniu. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt drogą e-mail krzysztof.moskwa@geopark.org.pl lub telefonicznie 507199079.

   

 


     

 

[strona w przygotowaniu]