Geopark Przedgórze Sudeckie

 

PRZEDGÓRZE SUDECKIE ARTYSTYCZNIE

 

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA CuFeR
Tworzenie niepowtarzalnej biżuterii to nasza pasja.Wykonujemy ją z materiałów,które nazywamy "bliskimi" - najczęściej są to kamienie półszlachetne, minerały i te interesujące "perełki" z podróży lub spacerów znalezione na plaży lub polnej ścieżce. Zaplecione w sieci miedzianych pajęczyn przypominają obrazy z natury jakie obserwujemy w otoczeniu.
Miedź, która stanowi szkielet większości realizacji, fascynuje niezwykłą zdolnością metamorficzną. A jej korzystny wpływ na organizm w połączeniu z odpowiednimi minerałami, pozwala przekraczać granice przedmiotowości biżuterii i nadaje jej nowy kontekst, stając się amuletem tworzącym barierę wszelkim przeciwnościom.
Nasze prace są wariacjami obrazów zaczerpniętych z natury, to właśnie w jej różnorodności dostrzegamy nieskończoną ilość inspiracji i zaskakujących kolaży.

57-150 Prusy, Stachów 13
tel. 693 189 349
WWW: www.cufer.pl
FB: www.facebook.com/galeria.cufer/

WARSZTWYW tworzenia biżuterii - sprawdź na FB


  Warsztaty Fotografii Artystycznej w Nowinie
Chcesz poprawić swoje umiejętności fotograficzne? Spróbować lub poprawić pracę z modelką? Poznać tajniki dobrego retuszu? Spełnić się artystycznie?
Zapraszamy do Nowiny na warsztaty fotografii artystycznej zarówno osoby na początku swojej ścieżki fotograficznej, jak i doświadczonych fotografów, chcących rozbudować swoje portfolio o niesamowite kreacje od projektantów i autorskie stylizacje.

  FUNDACJA Tańca i Kultury Tanecznej CHOREIA
W odpowiedzi na duże zainteresowanie zajęciami plastycznymi powstała "Spiżarnia Artystyczna" - miejsce , w którym smakujemy twórczość.
Spiżarnia kojarzy nam się z zapachem, smakiem i magazynem przepysznych rzeczy. Nasza "Spiżarnia" właśnie taka jest - pełna "zapasów" energii do tworzenia sztuki...Powstają w niej przepiękne przedmioty z ceramiki, witrażu, mozaiki szklanej i przy użyciu wielu innych technik.

W każdym z nas drzemie artysta ! Wystarczy otworzyć mu szeroko drzwi.... . Terminarz warsztatów na stronie WWW.

55-050 Kryształowice
ul. Leśna 14
tel. 71 332 84 01 kom. 788 827 057
email: choreia@wp.pl
WWW: www.choreia.pl


http://www.qwsi.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&sub=52&menu=64&strona=1

 

 

[strona w przygotowaniu]