Geopark Przedgórze Sudeckie

 

PRZEDGÓRZE SUDECKIE ROZRYWKOWO

 

Leśny Park Rozrywki SKALISKO w Złotym Stoku
Między niebem a ziemią, w pięknym lesie nad Złotym Potokiem, na terenie ponad 7 hektarów, znajdują się atrakcje zapewniające moc wyjątkowych wrażeń. To niepowtarzalny rodzaj napowietrznego trekingu, którego bazą są przejścia akrobatyczne między drzewami takie jak: balansujące pomosty, przejścia po linie, przejścia siatkowe, powietrzny surfing, skok Tarzana, tyrolki - zjazdy na linie o łącznej długości 1050metrów oraz wiele innych.

Zapewniamy atrakcje dla: dzieci (minimalny wzrost 140 cm z rękami uniesionymi do góry), dorosłych i seniorów. Obsługujemy osoby indywidualne i grupy zorganizowane.


  Ski-Raft Spływy Pontonowe Bardo
Spływ pontonowy Przełomem Bardzkim, to fascynująca wyprawa pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej. Popłyną Państwo pradawną doliną, pomiędzy kolorowymi łąkami i wysokimi skałami otulonymi rozśpiewanym lasem, od stuleci porastającym zbocza gór Bardzkich. Oprócz zachwycających widoków, uczestnicy spływu będą mieli okazję zrobić zdjęcia fascynującym mieszkańcom tej pięknej okolicy - czaplom, perkozom, sarnom i... dzikom! A jeśli dopisze wam szczęście, może zobaczycie muflona!!
Posiadane przez nas pontony, są na tyle bezpieczne, by mogły na nich pływać nawet osoby bez doświadczenia na wodzie. Trasa Nysa Kłodzka-Przełom Bardzki, przy odpowiednio niskim stanie wody, jest proponowana nawet dla rodzin z dziećmi, starszych osób oraz ludzi szukających spokoju i relaksu.

  Escape room - Komnata Tajemnic w Ząbkowicach Śląskich
To "pokój ucieczek", który znajduje się na zamku w wieży bramnej i nawiązuje do historycznego wydarzenia w 1646 roku, jakie miało miejsce w Ząbkowicach Śląskich jakim było oblężenie zamku przez wojska cesarskie, bronionego zaciekle przez szwedzką załogę.  Grupa osób zostaje zamknięta w wystylizowanym pomieszczeniu i musi się z niego wydostać. Wyjście z pokoju oczywiście nie jest proste. Gracze napotykają różnorodne przeszkody i zagadki, ale przebrnięcie przez nie wszystkie daje niesamowitą satysfakcję. Gracze mają maksymalnie 60 minut czasu na znalezienie klucza i uwolnienie się z pokoju.

 

Park Linowy Mamruch w Srebrnej Górze
80 atrakcji linowych, dla dzieci między drzewami, dla dorosłych między słupami w uroczej miejscowości Srebrna Góra.
Bezpośrednie sąsiedztwo z Wioską Indiańską.
kwiecień-listopad od 1200 do zmierzchu,
inne miesiące na rezerwację.

 


  Twierdza Srebran Góra

 

Park Linowy "Wieżyca" i escape room GET AWAY  
Tto moc atrakcji i potężny zastrzyk adrenaliny dla wszystkich spragnionych mocnych wrażeń, bez względu na wiek! Konstrukcja Parku zapewnia świetną zabawę na świeżym powietrzu połączoną z doskonałym treningiem, a grupa wyszkolonych instruktorów gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Park usytuowany jest na drzewach w bezpośrednim sąsiedztwie Domu Turysty PTTK "Pod Wieżycą" i jest jego integralną częścią.
Park składa się z czterech tras o zróżnicowanym stopniu trudności - MINI - Pajęcza sieć (dla dzieci w wieku 3-13 lat), Dziecięcej od 130cm wzrostu , Średniej i Trudnej od 150 cm wzrostu - o łącznej długości ponad pół kilometra! Najwyższe platformy znajdują się na wysokości około dwunastu metrów, a liczba udostępnionych do pokonania atrakcji przekracza 60!
W Parku znajduje sie tor tubingo o dł. 80m , po którym można zjeżdżać na pontonach na podłożu igielitowym ( dla wszystkic od 4 lat )
Kompleks 7 tyrolek o całkowitej długości ponad 600m dostarczy niezapomnianych wrażeń i dużej dawki adrenaliny.

W naszy obiekcie znajduje się również escape room GET AWAY - wspaniała zabawa dla 2-5 osób. Gra polega na rozwiązywaniu łamigłówek i wydostaniu sie z pokoju w 60 minut.


     

 

 

[strona w przygotowaniu]